معرفي بچه‌هاي مسجد

ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور سامانه‌ای تحت عنوان زیست‌بوم مجازی بچه‌های مسجد با هدف کشف، پرورش و بکارگیری خلاقیتهای فرهنگی هنری بچه های مسجد با امکان رصد، پایش و ارزیابی اطلاعات راه‌اندازی نمود.

اشتراک‌گذاری تجارب فعالان مساجد، ایجاد منبعی عظیم برای تولید دانش‌های بومی، ارتقای توان شناسایی نیازها و حل مسائل و مشکلات فرهنگی اجتماعی، کمک به سیاستگذاران و مدیران فرهنگی کشور برای تصمیم‌گیری صحیح و دقیق از دیگر اهداف این زیست‌بوم است.

کانون‌های ثبت شده

0

کانون

دوره های آموزشی

0

نفردوره

فعالیت‌های ثبت شده

0

فعالیت

کتابخانه‌های ثبت شده

0

کتابخانه

اخبار برگزیده

مهمترین اخبار بچه های مسجد

همه

پايگاه اطلاع رساني فهما۱۴۰۰/۰۷/۰۶

آغاز دوره جامع آموزشي «ترنم فهما» با برگزاري کارگاه سازماندهي مردمي جبهه فرهنگي انقلاب

کارگاه آموزشي «سازماندهي مردمي جبهه فرهنگي انقلاب» به عنوان اولين برنامه از دوره جامع آموزشي «ترنم فهما» در اصفهان در حال برگزاري است.

بیشتر بخوانید

پايگاه اطلاع رساني فهما۱۴۰۰/۰۷/۰۵

رويکرد امام حسين(ع) در واقعه عاشورا بازنمودي از خرد انساني و مصداقي از پديده هوش جمعي است

فاطمه فنيش، با اشاره به انگيزه، اهداف و نوع عملکرد امام حسين(ع) و ياران‌اش در واقعه عاشورا گفت: اين جريان مصداق بارزي از پديده هوش جمعي به شمار مي‌رود که امروزه به شکل جدي در رشته‌هاي مختلف مورد توجه قرار گرفته و در واقع بازنمودي از خرد انساني است.

بیشتر بخوانید

پايگاه اطلاع رساني فهما۱۴۰۰/۰۷/۰۴

پيام تسليت رئيس ستاد هماهنگي کانون‌هاي مساجد کشور در پي رحلت علامه حسن‌زاده آملي

حجت‌الاسلام و المسلمين حبيب‌رضا ارزاني، رئيس ستاد هماهنگي کانون‌هاي فرهنگي هنري مساجد کشور طي پيامي رحلت علامه حسن‌زاده آملي، را تسليت گفت.

بیشتر بخوانید

پايگاه اطلاع رساني فهما۱۴۰۰/۰۷/۰۱

مقاومت با دو بال علم و معرفت ديني، درس شهدا به دانش آموزان

مراسم گراميداشت ارزش هاي دفاع مقدس به همت فعالان کانون فرهنگي هنري قدس مسجد جامع راز با معرفي و تقدير از فعالان برنامه هاي اوقات فراغت تابستاني در اين مسجد برگزار شد.

بیشتر بخوانید

پايگاه اطلاع رساني فهما۱۴۰۰/۰۶/۳۱

همدلي فعالان فهما دستگير يک‌هزار خانواده نيازمند در خراسان شمالي مي‌شود

شيرازيان با اشاره به ويژه‌برنامه‌هاي گراميداشت هفته دفاع مقدس گفت: يک‌هزار بسته گوشت قرباني اهدايي موسسه حضرت خديجه (س) شهر قم، همزمان با اين هفته و در آستانه اربعين حضرت سيد الشهدا (ع) به دست نيازمندان مي‌رسد.

بیشتر بخوانید

پايگاه اطلاع رساني فهما۱۴۰۰/۰۶/۳۰

همه ما اجابت دعا از مزار پاک شهدا را با تار و پود خود درک کرده‌ايم

ضمن گرامي‌داشت ياد و خاطره شهداي انقلاب، دفاع مقدس و مدافع حرم در آغاز هفته دفاع مقدس، اظهار کرد: به تعبير امام خميني(ره) شهدا امام‌زاده هاي عشق هستند و مزار پاکشان محل استجابت دعا است. ما اين را با تار و پود و گوشت و استخوان‌مان درک کرده ايم و خاطراتي از عنايات شهدا داريم.

بیشتر بخوانید

پايگاه اطلاع رساني فهما۱۴۰۰/۰۶/۲۹

دستگيري از نيازمندان به سبک و سياق کانون جوادالائمه(ع)/از پرداخت قبوض آب تا تسويه حساب‌هاي دفتري

رجب‌پور ضمن تشريح فعاليت‌هاي کانون فرهنگي هنري جوادالائمه(ع) مشهد مقدس گفت: پرداخت قبوض آب نيازمندان و تسويه حساب دفتري اين قشر از جمله اقداماتي بود که به همت بچه‌هاي مسجد و کانون به ثمر نشست.

بیشتر بخوانید

پايگاه اطلاع رساني فهما۱۴۰۰/۰۶/۲۸

ارايه کوله‌بار تجارب يک سفر معنوي با سوگواره بين‌المللي اربعين فهما

حجت‌الاسلام و المسلمين امير ارزاني با اشاره به برنامه‌هاي ستاد هماهنگي کانون‌هاي فرهنگي هنري مساجد کشور به مناسبت اربعين حسيني، خبر از برگزاري سوگواره بين‌المللي اربعين فهما با عنوان (کوله‌بار) و با هدف اشتراک و ارايه تجارب اين سفر معنوي در فضاي مجازي خبر داد.

بیشتر بخوانید

پايگاه اطلاع رساني فهما۱۴۰۰/۰۶/۲۷

مرکزيت يافتن مسجد در توسعه فرهنگي کشور با رويکرد دولت و مجلس/مساجد شاخص سرمنشاء تحولات فکري هستند

عمويي در بازديد از خبرگزاري شبستان با بيان اينکه مجلس يازدهم از مسجدمحوري در فرهنگ ديني حمايت مي‌کند، گفت: با رويکرد دولت و مجلس جايگاه مسجد در فرهنگ کشور تقويت مي شود و مسجد در توسعه فرهنگي کشور مرکزيت مي يابد؛ مساجد شاخص متعددي در داخل و خارج از کشور سرمنشاء تحولات فکري هستند.

بیشتر بخوانید

پايگاه اطلاع رساني فهما۱۴۰۰/۰۶/۲۴

فراخوان اولين سوگواره سرود استاني اربعين در چهارمحال و بختياري منتشر شد

مظاهري گفت: در راستاي هرچه باشکوه تر برگزار شدن آيين سوگواري اربعين سيد و سالارشهيدان در چهارمحال و بختياري اولين سوگواره سرود استاني اربعين برگزار مي شود.

بیشتر بخوانید

کانون‌های فعال

کانون های دارای بیش ترین امتیاز

همه