تاریخ انتشار : ۷ اردیبهشت ۱۴۰۰

رشد ۴ برابری ارتباط مدیران و اعضای کانون ها با سامانه «بچه های مسجد»

طاهریان با اشاره به اینکه ارتباط مدیران و اعضای کانون های مساجد با سامانه «بچه های مسجد» در سال ۹۹ به نسبت سال ۹۸ رشد چهار برابری داشته است، گفت: نزدیک به ۱۱ هزار مجوز الکترونیک کانون های مساجد در طول پنج ماه صادر شد.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۷ اردیبهشت ۱۴۰۰

کانونی مسجدی که منشا تحولات فرهنگی اقتصادی در لبِ دریا شده است

کانون «انصارالزینب(س)» در روستای لب دریا با فعالیت‌های گسترده فرهنگی و کتابخوانی، برگزاری جشنواره برداشت محصول، مقابله با کرونا، کمک مومنانه به نیازمندان و ... توانست نام خود را به عنوان یکی از برترین‌های «ایران قوی» ثبت کند.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۶ اردیبهشت ۱۴۰۰

اینکه مسجد را فقط محل برگزاری نماز بدانیم، نگاهی سکولار است

عبودتیان با بیان اینکه برخی تأکید دارند که مساجد نباید در بسیاری از امور ورود پیدا کنند و صرفاً باید محل برگزاری نماز باشند، گفت: متأسفانه این نگاه سراسر سکولاری است که حتی در برخی نهادهای انقلابی ما نهادینه شده است.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۶ اردیبهشت ۱۴۰۰

مدیریت بحران به سبک کانون منتظر موعود(عج)/از راه‌اندازی بازارچه‌ مجازی تا آموزش رایگان به دانش‌آموزان

کانون فرهنگی هنری منتظر موعود(عج) استان تهران، با شیوع کرونا فعالیت‌های متعددی را در دستور کار خود قرار داد که از جمله آنها می‌توان به راه‌اندازی بازارچه‌های کارآفرینی مجازی و آموزش رایگان به دانش‌آموزان توسط نخبگان اشاره داشت.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۶ اردیبهشت ۱۴۰۰

وبینار آموزشی رابطین کانون های مساجد در اداره های فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس برگزار می شود

حجت لاسلام امیدی از برگزاری وبینار آموزشی رابطین کانون های فرهنگی هنری مساجد استان فارس خبر داد و گفت: در این وبینار از مدیر کانون «منتظران ظهور» شهرستان کازرون به عنوان کانون شایسته تقدیر استان فارس در طرح «ایران قوی» تجلیل خواهد شد.

بیشتر بخوانید