تاریخ انتشار : ۷ خرداد ۱۴۰۰

کانون‌های مساجد ظرفیت خوبی جهت ارائه خدمات دولت به مناطق مختلف است

براتی پراکندگی کانون‌های مساجد در سطح کشور و مناطق محروم و دورافتاده را یک مزیت دانست و گفت: اگر دولت بخواهد دسترسی راحتی برای ارائه خدمات خود در نقاط مختلف فراهم کند کانون‌های مساجد و پایگاه‌های بسیج بهترین مجرا و ظرفیت در این راستا هستند.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۷ خرداد ۱۴۰۰

۲۰ مدیر برتر کانون های مساجد اروند در طرح ایران قوی تجلیل شدند

۲۰ مدیربرتر کانون فرهنگی هنری مساجد منطقه آزاد اروند در طرح ایران قوی با حضور مدیرکل امور استان های ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور و سرپرست سازمان منطقه آزاد اروند تجلیل شدند.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۷ خرداد ۱۴۰۰

لزوم استفاده از استعدادهای موجود در کانون های مساجد

قانعیان بر لزوم استفاده از استعدادهای موجود در کانون های فرهنگی هنری مساجد تاکید کرد و گفت: تکلیف و مسئولیت داریم متناسب با استعدادهایی که در این منطقه وجود دارند، از همه توانایی هایی که برای انجام کار فراهم شده است، استفاده کنیم.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۷ خرداد ۱۴۰۰

نشر و تبیین زندگی نامه امام خمینی(ره) در فضای مجازی

وحدانی با اشاره به اینکه نشر و تبیین زندگی نامه امام خمینی(ره) در فضای مجازی از برنامه‌های کانون زینبیه است گفت: باید از ظرفیت های فضای مجازی و شبکه های اجتماعی برای تبیین آرمان های انقلاب و اندیشه های امام بهره گیریم.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۷ خرداد ۱۴۰۰

راه اندازی بازارچه فروش تولیدات خانگی در راستای تحقق شعار سال 

یونس میجانی گفت: در راستای شعار سال مبنی بر تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها که از سوی مقام معظم رهبری نامگذاری شده و در لبیک به ندای رهبری تصمیم گرفتیم با راه اندازی بازرچه فروش از تولید کنندگان خانگی و کسب و کارهای کوچک محله مسجد حمایت کنیم.

بیشتر بخوانید