تاریخ انتشار : ۲۸ فروردين ۱۴۰۰

بچه های مسجد النبی(ص) زنجان فصل همدلی را در بهار بندگی معنا کردند

بچه های مسجدالنبی(ص) زنجان با برپایی ایستگاه های جمع آوری کمک های مردمی، در طرح کمک مومنانه ماه مبارک رمضان، فصل همدلی را در بهار بندگی معنا کردند.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۲۸ فروردين ۱۴۰۰

اپلیکیشن تالیفات مولفین کانون«شهید گمنام» نکا طراحی و تولید می شود

خدادادی گفت: طراحی و تولید اپلیکیشن تالیفات مولفین کانون فرهنگی هنری«شهيد گمنام» که به تالیفات امام جماعت این کانون می‌پردازد یکی از اولویت های کاری بچه های مسجد جامع بهزادکلا نکا در سال جاری است.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۲۸ فروردين ۱۴۰۰

طرح ملی«ایران قوی» زمینه پویایی و رشد مساجد را فراهم کرد

پور خلیل گفت: طرح ملی «ایران قوی» یکی ازبهترین طرح‌های فرهنگی کشور است که منجر به پویایی و رشد مساجد شده و سبب همدلی وهمبستگی هیأت امنا و امام جماعت با مخاطبان نوجوان و جوان و نیز انتقال تجربیات و پیشنهادات در راستای احیای کارکردهای مسجد شده است.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۲۷ فروردين ۱۴۰۰

آشپزخانه مرکزی در مسجد «باب الحوائج (ع)» روستای «القجر نیشاک» افتتاح شد

آشپزخانه مرکزی در مسجد «باب الحوائج (ع)» روستای «القجر نیشاک» با مشارکت و حمایت مرکز نیکوکاری «حضرت علی (ع) با کمک خیر مومن، متدین، وظیفه شناس و باتقوای منطقه همزمان با ایام ماه مبارک رمضان، افتتاح شد.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۲۷ فروردين ۱۴۰۰

گزارش تصویری| اقامه نماز جماعت، سخنرانی و مداحی در مسجد «باب الحوائج (ع)» روستای «القجر نیشاک»

همچنین اقامه نماز جماعت، سخنرانی و مداحی در مسجد «باب الحوائج (ع)» روستای «القجر نیشاک» انجام شد که به همت پایگاه مقاومت بسیج «باب الحوائج (ع)» روستای «القجر نیشاک» کانون فرهنگی و هنری «شهید براتعلی میردار» اقامه شد.

بیشتر بخوانید