تاریخ انتشار : ۲۶ فروردين ۱۴۰۲

مسجدی‌های عالم در حمایت از مسجدالاقصی یکدل و متحد شوند

حجت‌الاسلام رجبی تأکید کرد: همان‌طور که همه مبارزان در خط حمایت از فلسطین، مسجد را نماد مقاومت و مبارزه قرار داده‌اند، لازم است آنها که در سراسر عالم مسجد را سنگر جهاد و پایگاه حضور خود می‌دانند در حمایت از مسجدالاقصی به طور یکدل و متحدانه عمل کنند.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۲۶ فروردين ۱۴۰۲
با حکم وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی؛

حجت‌الاسلام و المسلمین خداداده به عنوان رئیس ستاد بزرگداشت دهه کرامت کشور منصوب شد

وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي با صدور حکمي، حجت‌الاسلام و المسلمين «کمال خداداده» را به عنوان رئيس ستاد بزرگداشت دهه کرامت کشور منصوب کرد.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۲۵ فروردين ۱۴۰۲

همدلی و مواسات با نیازمندان به همت اعضای کانون شهید بخشعلی‌زاده به تأسی از سیره معصومین(ع)

علي خوشحال، از توزيع بسته‌هاي کمک معيشتي ماه رمضان به همت اعضاي کانون شهيد بخشعلي‌زاده بين نيازمندان خبر داد و گفت: به قول امام(ره) «ولي نعمتان ما افراد کم برخوردار و بي بضاعت هستند».

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۲۵ فروردين ۱۴۰۲

لزوم یکچارگی مسلمانان در مسئله فلسطین/ پایان رژیم صهیونیستی زوال است

حجت الاسلام امیدی اتحاد، یکصدایی و یکچارگی مسلمان ها در مسئله فلسطین و مبارزه با رژیم غاصب صهیونیستی را یک امر واجب دانست و گفت: دنیای اسلام سالهاست نسبت به ظلم و جور این جنایتکاران واکنش نشان می دهد.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۲۵ فروردين ۱۴۰۲

مسجدی‌ها با روز قدس ارتباط ماهوی دارند/ حضور بچه‌های مسجد در راهپیمایی این روز جریان‌ساز است

عضو شورای مرکزی قرارگاه عمّار با بیان اینکه روز قدس برای آزادی مسجدالاقصی و بر محور این مسجد است از این رو، مساجد و مسجدی‌ها ارتباط ماهوی و عِرق و علاقه بیشتری نسبت به روز قدس دارند، گفت: حضور بچه‌های مسجد در راهپیمایی این روز جریان‌ساز است.

بیشتر بخوانید