تاریخ انتشار : ۲۲ تير ۱۴۰۱

هماهنگی بین امام جماعت، هیئت امنا، پایگاه مقاومت و کانون های مساجد باعث هم افزایی می شود

ایمانیه با اشاره به اینکه هماهنگی بین امام جماعت، هیئت امنا، پایگاه مقاومت و کانون های مساجد باعث هم افزایی می شود، گفت: هرجا این چهار رکن باهم بودند مسجد بیشتر مورد استقبال مردم قرار گرفته است.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۲۲ تير ۱۴۰۱

اوقات فراغت در کانون «شهید ابوذر غفاری»؛ از دوره‌‌های قرآنی مهدالرضا(ع) تا مسابقات کتابخوانی

کانون فرهنگي هنري شهيد ابوذر غفاري در مشهد مقدس براي تعطيلات تابستاني و بهينه‌سازي اوقات فراغت اعضاي کانون، برنامه‌هاي مختلفي شامل برگزاري دوره‌هاي قرآني در مهدالرضا(ع) و مسابقات کتابخواني تدارک ديده است.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۲۲ تير ۱۴۰۱

مسجد جامعه پرداز، مکان جامعه پردازی است

آیت الله دژکام گفت: مسجد جامعه پرداز، مکان جامعه پردازی است ولی مدیر جامعه پردازی را باید داشته باشیم و هیچ کس نمی تواند منکر شود که مدیر اصلی که در مسجد که باید مدیریت جامعه پردازی را انجام دهد، عالم دینی است.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۲۲ تير ۱۴۰۱

اجرای بیش از ۲۰ عنوان برنامه به مناسبت هفته امامت و ولایت به همت کانون های مساجد فارس

حجت الاسلام امیدی با اشاره به اجرای بیش از ۲۰ عنوان برنامه به مناسبت هفته امامت و ولایت به همت کانون های مساجد استان، افزود: این برنامه ها با همکاری پایگاه های مقاومت بسیج و فعالان فرهنگی مساجد در بیش از یک هزار و ۳۵۳ باب کانون فرهنگی برگزار می شود.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۲۲ تير ۱۴۰۱

چهارمین رویداد ملی «فهما» در حال برگزاری است

حجت الاسلام امیدی گفت: چهارمین رویداد ملی «فهما» نیز در حال برگزاری است و کانون های مساجد تا ۲۷ تیر ماه برای انتخاب رواق و تا پایان آذر ماه برای ثبت فعالیت های اجرایی در سامانه «بچه های مسجد» فرصت دارند.

بیشتر بخوانید