تاریخ انتشار : ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱

فعالیت ۴۸۰مرکز نیکوکاری در مازندران

حجت الاسلام عالیشاه از فعالیت ۴۸۰مرکز نیکوکاری در مازندران خبر داد و گفت: مراکز نیکوکاری با محوریت مساجد ایجاد می شود و این مراکز با آمایش محله، نیازمندان را شناسایی کرده و با استفاده از ظرفیت خیران به کمک آنان می شتابند.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱

توزیع ۱۲۰۰ بسته گوشت نذری بین نیازمندان ۱۱شهر مازندران

حجت الاسلام نعمتی از توزیع ۱۲۰۰بسته گوشت بین نیازمندان شهرستان های آمل، بابل، قائم شهر، جویبار، کیاکلا، سوادکوه، ساری، نکا، میاندورود، بهشهر و گلوگاه خبر داد وگفت: این کمک مومنانه روز دوشنبه از محل کانون های مساجد استان توزیع می شود.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱

اعزام بچه های مسجد در کانون «دوستان آسمانی» به اردوی زیارتی تربیتی مشهد مقدس

گواهیان از برگزاری اردوی فرهنگی، زیارتی و تربیتی بچه های مسجد در کانون فرهنگی هنری «دوستان آسمانی» به مشهد مقدس و پابوسی امام رضا (ع) خبر داد.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۱

مسجد مردم را از مزیت های جراحی اقتصادی دولت آگاه کند

حجت الاسلام محمدی لائینی با اشاره به بحث جراحی اقتصادی دولت، خواستار کمک همه مردم شد و گفت: مسجد در این شرایط باید به مردم آگاهی بدهد و تاکید کند که این اتفاق باید بی افتد چرا که از ارز ۴ هزار و ۲۰۰ تومانی لانه فساد متولد می‌شود.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۱
با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی؛

مشهد مقدس رسما به عنوان پایتخت فرهنگ و هنر مساجد ایران اسلامی (فهما) معرفی شد/تقدیر از کانون‌های برتر

در آيين پاياني رويداد ملي فهما که با حضور وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي برگزار شد، مشهد مقدس به عنوان پايتخت فرهنگ و هنر مساجد ايران اسلامي (فهما) معرفي و در ادامه از کانون‌هاي برتر تقدير به عمل آمد.

بیشتر بخوانید