تاریخ انتشار : ۱۴ آذر ۱۴۰۰

ارزیابی فعالیت کانون‌های مساجد در سومین رویداد ملی فهما

براتی گفت: سومین رویداد ملی «فهما ۱۴۰۰» با شعار به توان مردم با هدف ارزیابی فعالیت های فرهنگی کانون های مساجد سراسر کشور برگزار می شود.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۱۴ آذر ۱۴۰۰

محرومیت زدایی مسجدی ها با توزیع لوازم گرمایشی به سبک کمک مومنانه

حجت الاسلام رضاوند‌‌‌‌ ازاجرای طرح محرومیت زدایی با توزیع لباس و لوازم گرمایشی در بین نیازمندان خبر داد و گفت: محرومیت زدایی مسجدی ها با سبک کمک مومنانه همچنان ادامه دارد و این بار با توزیع لباس و لوازم گرمایشی به کمک نیازمندان خواهیم شتافت.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۱۴ آذر ۱۴۰۰

استقبال بچه های مسجد از مسابقات قرآنی مدهامتان

حجت الاسلام مهرنسب گفت: با توجه به استقبال خوب بچه های مسجد از مسابقات قرآنیمدها متان، آنها را به چند گروه تقسیم کرده ایم و تا در هر مرحله یک گروه در این مسابقات شرکت کنند و سپس نتایج آن را در سامانه بچه های مسجد بارگزاری می کنیم.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۱۳ آذر ۱۴۰۰

پایان آذر ماه آخرین مهلت شرکت در مسابقات قرآنی مدهامتان است

حجت الاسلام تختی پور گفت: آخرین مهلت شرکت در جشنواره قرآنی مدها متان پایان آذر ماه است بنابراین مدیران کانون های فرهنگی هنری مساجد و اساتید قرآنی استان می توانند از فرصت باقی مانده برای حضور حداکثری قرآن آموزان و فعالان قرآنی استفاده کنند.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۱۳ آذر ۱۴۰۰

تلاش کانون امام علی (ع) شهرستان قدس برای صدرنشینی در فهما ۱۴۰۰

حجت الاسلام مقدم گفت: از اصلی ترین رویکرد کانون امام علی (ع) در فهمای ۱۴۰۰، تلاش برای حضور فعال در اجرای برنامه های رواق های ۱۲ گانه این رویداد ملی و حائز رتبه برتر شدن است.

بیشتر بخوانید